آسیاب بالمیل

آسیاب بالمیل یا گلوله‌ای از یک بدنه استوانه‌ای دوار تشکیل شده است که درون آن گلوله‌های فلزی قرار دارند و با دوران آسیاب، گلوله‌ها با مواد داخل آسیاب برخورد کرده و عمل نرمایش و پودر کردن را انجام می‌دهند. آسیاب بالمیل می‌تواند مواد ورودی با ابعاد ۵ تا ۷۵ میلی‌متر را به ابعاد کوچکتر از ۲۰۰ میکرون تبدیل نماید. میزان پودر کردن به طول آسیاب وابسته بوده و با افزایش طول آسیاب، ابعاد مواد خروجی کم‌تر می‌شود. ظرفیت بار ورودی به آسیاب نیز وابسته به قطر آن می‌باشد. آسیاب بالمیل در دو نوع پیوسته و ناپیوسته ساخته می‌شود. در نوع پیوسته مواد از یک سمت آسیاب وارد شده و پس از پودر شدن، از سمت دیگر آسیاب خارج می‌شود. در مدل ناپیوسته، مواد وارد آسیاب شده و دریچه ورودی بسته می‌شود. پس از خردایش، آسیاب متوقف شده و مواد از دریچه خروجی خارج می‌شوند.

آسیاب رادمیل

آسیاب رادمیل یا میله‌ای از نظر ساختاری مشابه آسیاب بالمیل می‌باشد. با این تفاوت که برای خردایش به جای گلوله از میله‌های فولادی استفاده می‌شود. ابعاد مواد ورودی به آسیاب رادمیل معمولا ۴ تا ۲۵ میلی‌متر بوده و ابعاد بار خروجی بین ۰.۵ تا ۲ میلی‌متر می‌باشد.

در گروه صنعتی معدنی همپا، آسیاب‌های بالمیل و رادمیل بر اساس استاندارد متسو ساخته می‌شود. فرآیندهای طراحی، ریخته‌گیری، ماشین‌کاری، ساخت و مونتاژ با بهترین کیفیت در داخل مجموعه انجام شده و کیفیت دستگاه تضمین می‌شود. برای کسب اطلاعات بیش‌تر و سفارش با تلفن ۰۹۳۳۳۶۸۰۰۴۴ تماس بگیرید.